Efektyvi energija Jūsų namams
Titulinis 
Socialinė veikla 
Suteik daiktams energijos

KTE konkurso "Suteik daiktams energijos!” nugalėtojas - LSMU mokyklos septintokas

Baigėsi Kauno termofikacijos elektrinės organizuotas konkursas “Suteik daiktams energijos”. Jo metu vaikai buvo skatinami sukurti griūvančių daiktų grandinę ir ją nufilmuoti. Iš viso gauta keliolika filmukų. Trys pripažinti pačiais išradingiausiais.

 

Nugalėtoju paskelbtas LSMU vidurinės mokyklos septintoko Adomo Sidarevičiaus darbas. Jis sustatė keliasdešimt kaladėlių, kurios griūdamos domino principu pabaigoje į dubenį supila plastikines žaislines pupas. Nugalėtojas laimėjo 725 eurų prizą.

 

 

Antra viena skirta labai išradingai 350 lazdelių į viršų “pašokdinusiems” Kauno "Vyturio" katalikiškosios mokyklos aštuntokams Danieliui Gudauskui ir Tautvydui Šikšniui. Jie teigė, savo darbą kūrę net aštuonias valandas. Vaikinai pasidalins 435 eurų prizą.

 

 

Trečios vietos laimėtoju pripažintas dar vienas LSMU vidurinės mokyklos septintokas Ignas Kutka, kaladėles sustatęs taip, kad jos pabaigoje “įmeta” kamuolį į krepšį. Jam atiteko 230 eurų prizas.

 

 

 

KTE generalinis direktorius Evaldas Paulavičius teigė, kad vaikai pademonstravo puikų išradingumą. “Matome, kad Kaune auga daug perspektyvių konstruktorių bei inžinierių. Dėkoju visiems dalyvavusiems ir neabejoju - tai visiems suteikė daug gerų emocijų”,- kalbėjo E. Paulavičius.

 

Kauno termofikacijos elektrinės organizuoto konkurso nugalėtojams KTE generalinis direktorius  Evaldas Paulavičius įteikė prizus - piniginius čekius. 

 

 

 partneriai