Efektyvi energija Jūsų namams
Titulinis 
Socialinė veikla

Socialinė veikla

Rėmimas ir labdara

 

Kauno termofikacijos elektrinės (KTE) parama – kultūros renginiams, švietimo ir gydymo įstaigoms, įvairių šakų sporto klubams.

 

Per 2008 m. KTE išdalyta parama:

  • Miestui
  • Sportui
  • Kultūrai
  • Švietimui
  • Gydymo įstaigoms

 

Miestui

 

Kalėdinis Kauno aikščių ir gatvių apšvietimas

Šventiškai papuoštos (iliuminuotos) Rotušės ir Vienybės aikštės, Laisvės alėja, Vilniaus ir S.Daukanto gatvės, pėsčiųjų tiltas į salą, Karaliaus Mindaugo ir Savanorių prospektai. Kaunui papuošti Kauno termofikacijos elektrinė skyrė 284 tūkst. litų.

 

Sportui

 

Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinė 2008 m. vasarą Šveicarijoje atstovavo Lietuvai Europos B diviziono čempionate. Rugsėjį lengvosios atletikos, plaukimo, moterų tinklinio (sėdint) rinktinių sportininkai Lietuvai atstovavo Kinijoje, Pekine, vykusiose parolimpinėse žaidynėse. Parama skirta geresniems sportiniams rezultatams pasiekti.

Kauno miesto aklųjų ir silpnaregių sporto klubas „Parolimpietis“

Trys šios klubo sportininkai rutulio stūmikas ir disko metikas Rolandas Urbonas, penkiakovininkas Tomas Kairys ir maratonininkas Kęstutis Bartkėnas dalyvavo 2008 m. Pekino (Kinija) parolimpinėse žaidynėse. Parama skirta žaidynėms pasiruošti – neįgalių sportininkų treniruočių stovykloms finansuoti, taip pat maisto papildams, sportinei aprangai pirkti.

Kauno krepšinio klubas „Žalgiriečiai veteranai“

Lietuvos krepšinio veteranai jau 19 metų dalyvauja įvairiose Pasaulio ir Europos veteranų čempionatuose, nuolat tampa nugalėtojais. Skirtos lėšos klubui suteikė galimybę dalyvauti penktajame Europos krepšinio veteranų čempionate Italijoje.

Kauno moterų krepšinio klubas „Laisvė“

Klubas „Laisvė“ yra triskart Lietuvos ir dukart Baltijos lygos čempionė. Trys žaidėjos su Lietuvos rinktine yra tapusios Europos čempionėmis. Klubui skirta parama, kad galėtų dalyvauti Lietuvos ir Baltijos lygų čempionatuose. Krepšininkėms organizuotos kokybiškos treniruotės, pirktas reikalingas inventorius.

Kauno rankinio klubas „Granitas“

Klubo rankinio komanda „Granitas-Karys“ pateko į 2008-2009 m. Europos čempionų lygos pagrindinį etapą, kuriame kausis su Švedijos, Slovėnijos ir Prancūzijos čempionais. Parama skirta geriau pasiruošti šioms tarptautinėms varžyboms.

VšĮ „Tenisita“

Įstaiga įkurta energetikų ir jų šeimų narių fizinei sveikatai gerinti bei tenisui populiarinti. Įstaiga ketina dalyvauti tarptautiniuose teniso mėgėjų turnyruose, organizuoti teniso ir kitų sporto šakų turnyrus Lietuvos energetikams.

Lietuvos kudo sporto federacija
Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija 
Teniso klubas „Visagino tenisas“ 
Motosporto klubas „Motorventus“

 

Švietimui

 

Kauno Petro Vileišio vidurinė mokykla
Kauno Aleksandro Puškino vidurinė mokykla

 

Gydymo įstaigoms

Utenos reabilitacijos ir ugdymo centras (Vilniaus universiteto vaikų ligoninės filialas)
partneriai