Efektyvi energija Jūsų namams
Titulinis 
Socialinė veikla 
Suteik daiktams energijos 
Kauno termofikacijos elektrinė skelbia moksleivių konkursą „Suteik daiktams energijos!" KTE šia iniciatyva skatina jaunus žmones domėtis antrinių žaliavų perdirbimu. Jei domiesi inžinerija ar tiesiog visada ieškai kažko naujo, turime tau pasiūlymą:-

Konkursas „Suteik daiktams energijos!"

KTE konkurso “Suteik daiktams energijos” nugalėtojas - LSMU mokyklos septintokas

Baigėsi Kauno termofikacijos organizuotas konkursas “Suteik daiktams energijos”. Jo metu vaikai buvo skatinami sukurti griūvančių daiktų grandinę ir ją nufilmuoti. Iš viso gauta keliolika filmukų. Trys pripažinti pačiais išradingiausiais.

 

Nugalėtoju paskelbtas LSMU vidurinės mokyklos septintoko Adomo Sidarevičiaus darbas. Jis sustatė keliasdešimt kaladėlių, kurios griūdamos domino principų pabaigoje į dubenį supila plastikines žaislines pupas. Nugalėtojas laimėjo 725 eurų prizą.

 

1. https://www.youtube.com/watch?v=JxB4xxw3g1g

 

Antra vieta skirta labai išradingai 350 pagaliukų į viršų “pašokdinusiems” Kauno "Vyturio" katalikiškosios mokyklos aštuntokams Danieliui Gudauskui ir Tautvydui Šikšniui. Jie teigė prie savo darbą kūrę net aštuonias valandas. Vaikinai pasidalins 435 eurų prizą.

 

2. https://www.youtube.com/watch?v=4zB0mt7t4t8&feature=youtu.be

 

Trečios vietos laimėtoju pripažintas dar vienas LSMU vidurinė mokyklos septintokas. Ignas Kutka, kaladėles sustatęs taip, kad jos pabaigoje “įmeta” kamuolį į krepšį. Jam atiteko 230 eurų prizas.

 

3. https://www.youtube.com/watch?v=_0YXe_hi5Jc

 

Esi 6-8 klasių mokinys? Pirmyn.

Konkurso TAISYKLĖS labai paprastos:

Tau tereikia surinkti komandą (iki 5 žmonių) ir sukonstruoti savaime judančią daiktų grandinę, panaudojant kuo daugiau antrinių medžiagų (įvairūs nebereikalingi daiktai, baldai ar jų detalės, įrankiai, pakuotės ir t.t.). Judančia grandinę nufilmuok (gali ir telefonu!) ir patalpink adresu www.youtube.com (klipą pavadinkt taip - vardas_pavardė_KTE_KONKURSAS). Maksimalus filmuotos medžiagos laikas - 1 minutė.

 

REGISTRACIJA:

Parašyk elektroninį laišką adresu milda@opinio.lt (temos laukelyje rašyk REGISTRACIJA), laiške BŪTINAI nurodyk savo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir tikslų klipo pavadinimą.

PRIZAI: I vieta - 2500 Lt, II vieta - 1500 Lt, III vieta - 800 Lt. Apdovanosime ir pačių originaliausių klipų autorius.

Visas konkurso naujienas sek čia arba adresu: www.facebook.com/kaunotermofikacijoselektrine?ref=hl

Sėkmės!!
partneriai